Euskal AEko Industria prezioen indizea, hilabetea, urtea eta A38 sektorizazioa kontuan hartuta (12-16 sektoreak) (p). Otsaila 2019

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 12. Material eta tresneria elektrikoa13. Makineria eta tresneria14. Garraio-materiala15. Altzariak eta beste manufakturak16. Energia elektrikoa, gasa eta lurruna
 Indizeam / m-1m / m-12Indizeam / m-1m / m-12Indizeam / m-1m / m-12Indizeam / m-1m / m-12Indizeam / m-1m / m-12
2018(p)               
Otsaila110,70,30,5106,80,31,3105,40,40,5104,41,32,9124,40,9-1,1
Martxoa110,4-0,20,3107,00,21,4104,5-0,8-0,3103,8-0,52,3122,5-1,5-1,0
Apirila111,00,50,8106,9-0,11,3105,10,60,9104,30,50,8119,8-2,2-2,0
Maiatza111,00,00,8107,10,21,4105,90,71,5103,2-1,12,0123,12,73,1
Ekaina111,10,11,0107,80,71,9106,20,31,6104,00,81,6123,40,32,3
Uztaila111,70,51,7107,90,02,1105,7-0,50,9102,4-1,50,1124,00,54,4
Abuztua111,5-0,11,3107,90,01,9105,80,11,1103,30,90,6127,02,45,0
Iraila111,5-0,11,1107,80,01,9105,90,11,0103,90,5-1,0128,20,93,6
Urria111,2-0,20,7107,8-0,11,9105,8-0,10,9103,7-0,2-0,3124,9-2,62,1
Azaroa111,1-0,10,7107,80,11,8105,80,00,7102,8-0,8-1,6129,53,74,2
Abendua110,9-0,20,3107,90,11,9105,7-0,11,2106,03,10,3127,7-1,42,4
2019(p)               
Urtarrila111,90,81,4108,40,51,8105,80,10,8103,3-2,50,3127,2-0,43,2
Otsaila111,7-0,11,0108,40,01,5105,7-0,10,3103,60,3-0,8128,00,62,9
                
2010100,0--100,0--100,0--100,0--100,0--
2011105,65,6-100,80,8-101,21,2-101,51,5-119,819,8-
2012109,13,3-101,40,5-101,40,2-103,92,3-126,55,6-
2013108,8-0,3-103,62,2-102,61,2-103,5-0,3-126,3-0,1-
2014107,7-1,0-103,70,1-101,8-0,8-102,2-1,3-127,71,1-
2015107,5-0,1-103,5-0,2-102,91,0-101,5-0,7-129,71,6-
2016110,02,3-103,80,3-103,80,9-100,6-0,9-120,8-6,9-
2017110,20,2-105,61,7-104,60,8-102,82,2-122,51,3-
2018(p)111,00,8-107,41,8-105,60,9-103,70,9-124,81,9-

Oinarria 2010 = 100

(p)Behinbehineko datuak

m / m-1 Azken hileko (m) aldakuntza-tasa, aurreko hilaren (m-1) aldean

m/m12 Azken hileko (m) aldakuntza-tasa, aurreko urteko hil beraren (m-12) aldean

Data 2019ko Martxoaren 22a

Iturria: EUSTAT. Industria Prezioen Indizea

Euskera
Productuaren datuak
Productuaren datuak

Euskal AEko Industria prezioen indizea, hilabetea, urtea eta A38 sektorizazioa kontuan hartuta (12-16 sektoreak) (p). Otsaila 2019

Eragiketa : 
Industria- prezioen indizea
Eragiketa kodea : 
182313
Periodikotasuna : 
Hilekoa
Denbora arloa : 
Febrero 2019
Eguneratze data : 
2019/03/22
Hurrengo eguneratzea : 
2019/04/24
Eragiketa mota : 
Laginketa bidezko inkesta
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0000243_e.html
Erakunde arduraduna : 

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali