Euskal AEko Industria prezioen indizea, hilabetea, urtea eta dibisio handiak kontuan hartuta - A21 sektorizazioa (p). Uztaila 2019

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 Ateratze-industriakManufaktura-industriaEnergia elektrikoa, gasa eta lurrunaUra
 Indizeam / m-1m / m-12Indizeam / m-1m / m-12Indizeam / m-1m / m-12Indizeam / m-1m / m-12
2018            
Uztaila104,00,25,9104,6-0,34,893,5-0,13,7105,20,03,1
Abuztua105,61,67,5104,70,14,796,43,23,8106,00,74,2
Iraila105,60,06,1105,71,05,097,51,12,4104,9-1,03,9
Urria102,7-2,73,5106,00,34,494,5-3,11,7106,61,74,6
Azaroa103,30,65,7104,9-1,02,898,44,15,2106,3-0,33,1
Abendua102,1-1,16,4103,3-1,51,096,1-2,32,8104,5-1,73,2
2019(p)            
Urtarrila102,30,21,1103,90,50,895,6-0,62,1105,91,41,0
Otsaila103,61,36,3104,70,81,898,63,23,6106,30,31,0
Martxoa104,20,64,1104,90,21,7100,62,05,3105,2-1,00,3
Apirila105,91,65,4105,70,71,7100,2-0,48,0106,31,01,4
Maiatza103,6-2,32,5105,80,11,1100,0-0,16,1107,00,70,7
Ekaina105,01,41,2104,8-1,0-0,1102,82,79,8105,5-1,30,3
Uztaila104,5-0,50,5105,00,20,499,9-2,86,9106,61,01,3
             
2015100,0-0,4-100,0-3,3-100,01,6-100,0--
201698,8-1,2-97,6-2,4-94,1-5,9-99,4-0,6-
201798,80,0-100,93,3-93,5-0,6-102,83,5-
2018102,33,5-104,33,4-95,11,8-105,42,5-

Oinarria 2015 = 100

(p)Behinbehineko datuak

m / m-1 Azken hileko (m) aldakuntza-tasa, aurreko hilaren (m-1) aldean

m/m12 Azken hileko (m) aldakuntza-tasa, aurreko urteko hil beraren (m-12) aldean

Data 2019ko Abuztuaren 23a

Iturria: EUSTAT. Industria Prezioen Indizea

Euskera
Produktuaren datuak
Produktuaren datuak

Euskal AEko Industria prezioen indizea, hilabetea, urtea eta dibisio handiak kontuan hartuta - A21 sektorizazioa (p). Uztaila 2019

Eragiketa : 
Industria- prezioen indizea
Eragiketa kodea : 
182313
Periodikotasuna : 
Hilekoa
Denbora arloa : 
Julio 2019
Eguneratze data : 
2019/08/23
Hurrengo eguneratzea : 
2019/09/24
Eragiketa mota : 
Laginketa bidezko inkesta
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0000224_e.html
Erakunde arduraduna : 

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali