Euskal AEko Industria prezioen indizea, hilabetea, urtea eta dibisio handiak kontuan hartuta - A21 sektorizazioa (p). Otsaila 2019

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 Ateratze-industriakManufaktura-industriaEnergia elektrikoa, gasa eta lurruna
 Indizeam / m-1m / m-12Indizeam / m-1m / m-12Indizeam / m-1m / m-12
2018(p)         
Otsaila91,7-0,8-0,9106,10,01,8124,40,9-1,1
Martxoa91,70,00,1106,50,42,5122,5-1,5-1,0
Apirila91,90,32,2107,30,83,0119,8-2,2-2,0
Maiatza91,5-0,53,3108,10,74,2123,12,73,1
Ekaina92,91,65,7108,40,34,8123,40,32,3
Uztaila93,80,94,7108,60,25,1124,00,54,4
Abuztua94,20,44,6108,90,25,2127,02,45,0
Iraila94,50,42,2109,40,55,1128,20,93,6
Urria94,0-0,62,7109,40,04,4124,9-2,62,1
Azaroa93,0-1,02,1108,6-0,72,9129,53,74,2
Abendua93,30,33,3107,0-1,51,3127,7-1,42,4
2019(p)         
Urtarrila94,81,62,6107,50,51,3127,2-0,43,2
Otsaila96,51,75,2108,20,72,0128,00,62,9
          
2010100,0--100,0--100,0--
201199,4-0,6-106,66,6-119,819,8-
201297,9-1,5-108,72,0-126,55,6-
201396,5-1,4-107,9-0,7-126,3-0,1-
201493,9-2,8-106,4-1,4-127,71,1-
201593,5-0,4-102,9-3,3-129,71,6-
201692,6-1,0-100,5-2,3-120,8-6,9-
201790,7-2,0-104,23,7-122,51,3-
2018(p)92,92,4-107,93,5-124,81,9-

Oinarria 2010 = 100

(p)Behinbehineko datuak

m / m-1 Azken hileko (m) aldakuntza-tasa, aurreko hilaren (m-1) aldean

m/m12 Azken hileko (m) aldakuntza-tasa, aurreko urteko hil beraren (m-12) aldean

Data 2019ko Martxoaren 22a

Iturria: EUSTAT. Industria Prezioen Indizea

Euskera
Productuaren datuak
Productuaren datuak

Euskal AEko Industria prezioen indizea, hilabetea, urtea eta dibisio handiak kontuan hartuta - A21 sektorizazioa (p). Otsaila 2019

Eragiketa : 
Industria- prezioen indizea
Eragiketa kodea : 
182313
Periodikotasuna : 
Hilekoa
Denbora arloa : 
Febrero 2019
Eguneratze data : 
2019/03/22
Hurrengo eguneratzea : 
2019/04/24
Eragiketa mota : 
Laginketa bidezko inkesta
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0000224_e.html
Erakunde arduraduna : 

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali