HomeGaiakLandetxeakEstatistika taulak Bidaiariek Euskal AEko...

Bidaiariek Euskal AEko landetxeetan igarotako gauak; jatorriko herrialdea, hilabetea eta urtea kontuan hartuta. Urtarrila 2019

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 GuztiraAlemaniaBelgikaFrantziaItaliaPortugalErresuma BatuaEBeko gainerakoak(1)Europako besteak(2)AmerikaMunduko besteak
2018           
Urtarrila1.542844544512177731954337296
Otsaila1.161125104224219444140691123
Martxoa3.47243622736729267482293131270106
Apirila5.0776152382.03283125359799354285187
Maiatza11.5201.1352623.6661656921.5411.9888031.030238
Ekaina8.5671.1363761.8809995239052.004129485130
Uztaila18.5762.4981.5534.6961.0175541.7623.6187661.0141.098
Abuztua17.8672.1209096.0791.5021861.9291.9741.5901.49484
Iraila11.8731.9532813.1851932438652.6624171.421653
Urria7.1229751601.7841671723639602361.962343
Azaroa3.07086389217219514638411699185
Abendua3.391122381.0081071413212431241.21869
2019           
Urtarrila2.20721262591181.035262723136599
            
201143.1983.2261.42412.5412.4505.8643.5572.6763.5154.9552.990
201245.9995.2062.70014.3892.7643.7024.1253.8904.0903.5041.629
201344.7824.2342.35215.1382.4223.3672.4503.6385.0133.5892.579
201462.4314.5613.54614.4311.44212.1792.9578.6965.8864.8363.897
201552.2906.1882.50916.2022.9803.0204.2287.0243.3954.6962.048
201670.4268.5343.42122.9873.9542.7355.6648.8503.3267.9113.044
201773.2599.7523.86320.9133.5973.3675.99010.7223.8138.4272.815
201893.23811.2853.89726.8255.1883.4698.79015.2604.77810.6543.092
            
Metatua(3)2.20721262591181.035262723136599

(1)EBeko gainerakoak: Austria, Bulgaria, Zipre, Danimarka, Eslovakia, Eslovenia, Estonia, Finlandia, Grezia, Hungaria, Irlanda, Letonia, Lituania, Luxemburg, Malta, Herbehereak, Polonia, Txekiar Errepublika, Errumania, Suedia, Kroazia

(2)Europa gainerakoak: EBean sartuta ez dauden Europako herrialdeak

(3)Urtarriletik hilabete honetara arte metatutako datuak

Data 2019ko Otsailaren 21a

Iturria: EUSTAT. Establezimendu Turistiko Hartzaileen Inkesta

Euskera
Produktuaren datuak
Produktuaren datuak

Bidaiariek Euskal AEko landetxeetan igarotako gauak; jatorriko herrialdea, hilabetea eta urtea kontuan hartuta. Urtarrila 2019

Eragiketa : 
Establezimendu turistiko hartzaileen inkesta
Eragiketa kodea : 
132680
Periodikotasuna : 
Hilekoa
Denbora arloa : 
Enero 2019
Eguneratze data : 
2019/02/21
Hurrengo eguneratzea : 
2019/02/25
Eragiketa mota : 
Laginketa bidezko inkesta
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0000519_e.html
Erakunde arduraduna : 

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali