HomeGaiakLandetxeakEstatistika taulak Euskal AEko landetxeetako...

Euskal AEko landetxeetako langileak; lurralde historikoa, hilabetea eta urtea kontuan hartuta. Abendua 2018

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 Euskal AEAraba/ÁlavaBizkaiaGipuzkoa
 Langileakm/m-12Langileakm/m-12Langileakm/m-12Langileakm/m-12
2017        
Abendua4532,71069,31294,0218-0,9
2018        
Urtarrila397-3,692-1,11172,6188-8,3
Otsaila4090,7993,11183,5192-2,0
Martxoa4694,91094,81364,62245,2
Apirila477-0,41101,9139-0,7228-1,3
Maiatza4820,61090,01432,12300,0
Ekaina475-1,2106-1,91410,7228-2,1
Uztaila5082,41090,01532,72463,4
Abuztua499-1,8106-0,91521,3241-4,0
Iraila4971,01100,91470,02401,7
Urria4811,5108-2,71464,32271,8
Azaroa4712,81122,814111,0218-1,8
Abendua4550,41114,71322,3212-2,8
         
2011522-127-175-220-
20125321,9125-1,6170-2,92377,7
2013513-3,6119-4,8164-3,5230-3,0
2014477-7,0107-10,1149-9,1221-3,9
2015456-4,4102-4,7136-8,7218-1,4
20164662,21063,9135-0,72253,2
20174660,01060,01350,02250,0
20184690,61070,91393,0223-0,9

h/h-12 Urte arteko aldakuntza tasa aztertutako aldian (h), aurreko urteko aldi beraren aldean (h-12)

Data 2019ko Urtarrilaren 22a

Iturria: EUSTAT. Establezimendu Turistiko Hartzaileen Inkesta

Euskera
Produktuaren datuak
Produktuaren datuak

Euskal AEko landetxeetako langileak; lurralde historikoa, hilabetea eta urtea kontuan hartuta. Abendua 2018

Eragiketa : 
Establezimendu turistiko hartzaileen inkesta
Eragiketa kodea : 
132680
Periodikotasuna : 
Hilekoa
Denbora arloa : 
Diciembre 2018
Eguneratze data : 
2019/01/22
Hurrengo eguneratzea : 
2019/02/21
Eragiketa mota : 
Laginketa bidezko inkesta
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0000520_e.html
Erakunde arduraduna : 

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali