Euskal AEko Industria produkzioaren indizea, hilaren urtearen eta lurralde historikoaren arabera. Egutegiaren eragina zuzendutako datuak (p). Uztaila 2019

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 Euskal AEAraba/ÁlavaBizkaiaGipuzkoa
 Indizeam / m-12Am / A(m-12)Indizeam / m-12Am / A(m-12)Indizeam / m-12Am / A(m-12)Indizeam / m-12Am / A(m-12)
2018            
Uztaila119,03,34,2127,99,23,2114,72,52,0118,00,47,4
Abuztua72,0-1,03,872,9-3,22,778,60,11,864,5-0,86,7
Iraila115,52,33,6116,9-0,62,3111,60,51,6118,66,26,7
Urria120,62,93,5120,7-0,92,0118,73,81,9122,54,56,4
Azaroa116,3-2,03,0115,0-8,11,0115,6-0,11,7117,80,15,8
Abendua95,0-8,92,087,1-17,9-0,596,2-5,61,198,6-6,54,8
2019(p)            
Urtarrila113,52,92,9115,6-0,7-0,7112,94,24,2112,94,04,0
Otsaila113,81,92,4113,7-1,7-1,2113,12,93,6114,53,13,6
Martxoa111,2-4,60,0114,2-8,9-3,9111,40,92,7109,0-7,1-0,1
Apirila110,00,20,0104,0-7,8-4,9112,92,82,7110,82,60,5
Maiatza124,33,20,7126,9-0,6-3,9121,65,63,3125,53,41,1
Ekaina121,20,70,7122,2-2,9-3,8118,12,53,2123,91,31,2
Uztaila116,7-2,00,3125,4-2,0-3,5114,1-0,62,6114,0-3,40,5
             
201599,53,33,399,41,01,099,64,74,799,43,33,3
2016102,53,13,1108,79,39,3101,21,61,6100,10,70,7
2017108,45,75,7114,25,15,1107,56,26,2105,75,55,5
2018110,62,02,0113,7-0,5-0,5108,71,11,1110,74,84,8

Oinarria 2015 = 100

(p)Behinbehineko datuak

m/m12 Azken hileko (m) aldakuntza-tasa, aurreko urteko hil beraren (m-12) aldean

Am / A(m-12) Urte arteko aldakuntza-tasa , urtarriletik behatutako azken hilera arte metatutako aldian (Am), aurreko urtean pilatutako aldi beraren (A(m-12)) aldean

Data 2019ko Irailaren 10a

Iturria: Eustat. Industria-produkzioaren indizea

Euskera
Produktuaren datuak
Produktuaren datuak

Euskal AEko Industria produkzioaren indizea, hilaren urtearen eta lurralde historikoaren arabera. Egutegiaren eragina zuzendutako datuak (p). Uztaila 2019

Eragiketa : 
Industria-produkzioaren indizea
Eragiketa kodea : 
112312
Periodikotasuna : 
Hilekoa
Denbora arloa : 
Julio 2019
Eguneratze data : 
2019/09/10
Hurrengo eguneratzea : 
2019/10/07
Eragiketa mota : 
Laginketa bidezko inkesta
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0000656_e.html
Erakunde arduraduna : 

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali