HomeGaiakEnpresakEstatistika taulak Euskal AEko web orridun...

Euskal AEko web orridun establezimenduetako webaren prestazioak, enplegu-geruza eta jarduera-adarraren arabera (%). 2018

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 Establezimendu guztiak10 langile edo gehiagoko establezimenduak
 GuztiraJarduera-adarraGuztiraJarduera-adarra
 % establ. aldIndustriaEraikuntzaZerbitzuak% establ. aldIndustriaEraikuntzaZerbitzuak
Eskaintzen diren zerbitzuak        
Enpresari buruzko informazio orokorra99,099,099,898,999,499,997,999,4
Produktuen katalogoa edo prezio zerrenda63,564,053,164,566,364,843,168,5
Eskaeren harrera edo on-line erreserbak26,817,618,828,628,815,011,334,4
Produktu/zerbitzuen zuzeneko ordainketa19,611,06,221,919,410,15,823,2
Eskaeren segimendua15,97,13,718,118,07,32,122,5
Saldu ondorengo zerbitzua26,013,814,928,425,612,811,330,7
Enpresaren perfiletarako linkak sozial medietan49,130,731,052,954,232,827,862,8
Informazioaren pribatutasun-aitorpena67,660,356,169,676,868,167,280,2
Laneskaintzen gaineko informazioa24,113,318,125,944,925,635,551,6
Ohiko erabiltzaileentzako edukiak pertsonalizatzea14,55,810,315,820,58,62,325,5
Ezindutako pertsonentzako irisgarritasuna (AA edo goi-mailako ziurtagiria)18,47,215,719,924,48,713,130,2
Produktuak diseinatzeko edo pertsonalizatzeko aukera7,73,84,98,58,44,22,110,1

Unitatea: webgunearekiko establezimenduen gaineko ehunekoa

Data 2018ko Uztailaren 19a

Iturria: Eustat. Informazioaren gizartearen inkesta. Enpresak

Euskera
Produktuaren datuak
Produktuaren datuak

Euskal AEko web orridun establezimenduetako webaren prestazioak, enplegu-geruza eta jarduera-adarraren arabera (%). 2018

Eragiketa : 
Informazioaren gizartearen inkesta. Enpresak
Eragiketa kodea : 
223002
Periodikotasuna : 
Urtekoa
Denbora arloa : 
2018
Eguneratze data : 
2018/07/19
Hurrengo eguneratzea : 
Eragiketa mota : 
Laginketa bidezko inkesta
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0002259_e.html
Erakunde arduraduna : 

Beste produktu estatistikoak

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali