HomeGaiakEnpresakEstatistika taulak Euskal AEko web orridun...

Euskal AEko web orridun establezimenduetako webaren prestazioak, enplegu-geruza eta jarduera-adarraren arabera (%). 2019

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 Establezimendu guztiak10 langile edo gehiagoko establezimenduak
 GuztiraJarduera-adarraGuztiraJarduera-adarra
 % establ. aldIndustriaEraikuntzaZerbitzuak% establ. aldIndustriaEraikuntzaZerbitzuak
Eskaintzen diren zerbitzuak        
Enpresari buruzko informazio orokorra98,799,797,498,899,299,9100,098,9
Produktuen katalogoa edo prezio zerrenda63,364,956,663,964,566,529,166,5
Eskaeren harrera edo on-line erreserbak26,016,812,828,426,714,67,332,1
Produktu/zerbitzuen zuzeneko ordainketa17,910,00,220,616,96,62,021,4
Eskaeren segimendua15,28,73,917,115,46,10,019,5
Saldu ondorengo zerbitzua24,514,918,026,223,312,86,527,9
Enpresaren perfiletarako linkak sozial medietan49,832,222,854,554,734,832,162,7
Informazioaren pribatutasun-aitorpena72,467,566,273,678,072,251,781,8
Laneskaintzen gaineko informazioa27,912,922,030,042,222,528,249,5
Ohiko erabiltzaileentzako edukiak pertsonalizatzea12,46,13,314,017,37,07,521,3
Ezindutako pertsonentzako irisgarritasuna (AA edo goi-mailako ziurtagiria)17,98,44,220,422,89,618,827,4
Produktuak diseinatzeko edo pertsonalizatzeko aukera6,64,30,67,47,94,67,38,9

Unitatea: webgunearekiko establezimenduen gaineko ehunekoa

Data 2019ko Uztailaren 10a

Iturria: Eustat. Informazioaren gizartearen inkesta. Enpresak

Euskera
Produktuaren datuak
Produktuaren datuak

Euskal AEko web orridun establezimenduetako webaren prestazioak, enplegu-geruza eta jarduera-adarraren arabera (%). 2019

Eragiketa : 
Informazioaren gizartearen inkesta. Enpresak
Eragiketa kodea : 
223002
Periodikotasuna : 
Urtekoa
Denbora arloa : 
2019
Eguneratze data : 
2019/07/10
Hurrengo eguneratzea : 
Eragiketa mota : 
Laginketa bidezko inkesta
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0002259_e.html
Erakunde arduraduna : 

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali