HomeGaiakHezkuntzaEstatistika taulak Euskal AEko unibertsitateetan...

Euskal AEko unibertsitateetan ikasketak amaitutako ikasleak, zentroaren titulartasunaren eta ikasketa-adarraren arabera sailkatuta, eta ikasketa-mailaren eta sexuaren arabera bereizita. 2017/18

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 GuztiraMailakMaster ofizialakTesi gaindituak
 GuztiraGizonakEmakumezkoakGuztiraGizonakEmakumezkoakGuztiraGizonakEmakumezkoakGuztiraGizonakEmakumezkoak
Guztira12.8205.5377.2839.2093.8705.3393.2441.4981.746367169198
Arteak eta Giza zientziak96831065874123450719264128351223
Zientziak7373533844662142521849688874344
OSASUNAREN ZIENTZIAK1.7143531.3611.2942691.02535567288651748
GIZARTE ETA LEGE ZIENTZIAK6.4722.4584.0144.7921.7893.0031.594633961863650
Ingeniaritzak eta arkitektura2.9292.0638661.9161.364552919638281946133
             
Publikoa8.5053.6284.8776.2752.5603.7151.924932992306136170
Arteak eta Giza zientziak84927657364820644216658108351223
Zientziak7373533844662142521849688874344
OSASUNAREN ZIENTZIAK1.4153121.1031.13924389621453161621646
GIZARTE ETA LEGE ZIENTZIAK3.6021.3412.2612.7689931.775771321450632736
Ingeniaritzak eta arkitektura1.9021.3465561.254904350589404185593821
             
Pribatua4.3151.9092.4062.9341.3101.6241.320566754613328
Arteak eta Giza zientziak119348593286526620---
Zientziak------------
OSASUNAREN ZIENTZIAK299412581552612914114127312
GIZARTE ETA LEGE ZIENTZIAK2.8701.1171.7532.0247961.22882331251123914
Ingeniaritzak eta arkitektura1.02771731066246020233023496352312

Adarra: ikasketa ofizial guztiak biltzen diren prestakuntza-alor desberdinak dira

Data 2019ko Irailaren 12a

Iturria: Eustat. Unibertsitatearen estatistika

Euskera
Produktuaren datuak
Produktuaren datuak

Euskal AEko unibertsitateetan ikasketak amaitutako ikasleak, zentroaren titulartasunaren eta ikasketa-adarraren arabera sailkatuta, eta ikasketa-mailaren eta sexuaren arabera bereizita. 2017/18

Eragiketa : 
Unibertsitatearen estatistika
Eragiketa kodea : 
040603
Periodikotasuna : 
Urtekoa
Denbora arloa : 
2017/18
Eguneratze data : 
2019/09/12
Hurrengo eguneratzea : 
Eragiketa mota : 
Zentsua
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0003209_e.html
Erakunde arduraduna : 

Beste produktu estatistikoak

Datuak

Grafiko interaktiboak

Mikrodatuak

Metadatuak

Galdesortak

Informazio gehigarri

Egutegia

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali