HomeGaiakHezkuntzaEstatistika taulak Euskal AEko unibertsitateetan...

Euskal AEko unibertsitateetan ikasketak amaitutako ikasleak, zentroaren titulartasunaren eta ikasketa-adarraren arabera sailkatuta, eta ikasketa-mailaren eta sexuaren arabera bereizita. 2016/17

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 GuztiraLehen eta bigarren zikloakMailakMaster ofizialakTesi gaindituak
 GuztiraGizonezkoakEmakumezkoakGuztiraGizonezkoakEmakumezkoakGuztiraGizonezkoakEmakumezkoakGuztiraGizonezkoakEmakumezkoakGuztiraGizonezkoakEmakumezkoak
Guztira12.8675.6637.2042118.8973.7755.1223.2041.4961.708764391373
Arteak eta Giza zientziak995362633---714238476180671131015744
Zientziak804343461---457184273174701041738984
OSASUNAREN ZIENTZIAK1.7364151.321---1.285299986340792611113774
GIZARTE ETA LEGE ZIENTZIAK6.2152.3333.8821-14.4571.6302.8271.57562595018278104
Ingeniaritzak eta arkitektura3.1172.21090711-1.9841.42456093565528019713067
                
Publikoa8.8253.7735.0522116.2552.5333.7221.9269071.019642332310
Arteak eta Giza zientziak853322531---60620839814657891015744
Zientziak804343461---457184273174701041738984
OSASUNAREN ZIENTZIAK1.4923761.116---1.156278878234631711023567
GIZARTE ETA LEGE ZIENTZIAK3.6311.2922.3391-12.7359281.8077753064691205862
Ingeniaritzak eta arkitektura2.0451.44060511-1.3019353665974111861469353
                
Pribatua4.0421.8902.152---2.6421.2421.4001.2785896891225963
Arteak eta Giza zientziak14240102---1083078341024---
Zientziak---------------
OSASUNAREN ZIENTZIAK24439205---129211081061690927
GIZARTE ETA LEGE ZIENTZIAK2.5841.0411.543---1.7227021.020800319481622042
Ingeniaritzak eta arkitektura1.072770302---68348919433824494513714

Adarra: ikasketa ofizial guztiak biltzen diren prestakuntza-alor desberdinak dira

Data 2018ko Irailaren 14a

Iturria: Eustat. Unibertsitatearen estatistika

Euskera
Produktuaren datuak
Produktuaren datuak

Euskal AEko unibertsitateetan ikasketak amaitutako ikasleak, zentroaren titulartasunaren eta ikasketa-adarraren arabera sailkatuta, eta ikasketa-mailaren eta sexuaren arabera bereizita. 2016/17

Eragiketa : 
Unibertsitatearen estatistika
Eragiketa kodea : 
040603
Periodikotasuna : 
Urtekoa
Denbora arloa : 
2016/17
Eguneratze data : 
2018/09/14
Hurrengo eguneratzea : 
Eragiketa mota : 
Zentsua
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0003209_e.html
Erakunde arduraduna : 

Beste produktu estatistikoak

Datuak

Grafiko interaktiboak

Mikrodatuak

Metadatuak

Galdesortak

Informazio gehigarri

Egutegia

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali