Euskal AEko kanpo merkataritzako unitate balioen aldagai-indize eta tasak hileko eta urtearen arabera, fluxuari jarraiki. 2019/II

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 EsportazioakInportazioak
 Guztiram/m-1m/m-12Guztiram/m-1m/m-12
2018(p)      
Ekaina115,7-1,46,0113,1-1,49,4
Uztaila116,91,06,5117,84,110,3
Abuztua117,30,47,3114,8-2,58,5
Iraila118,40,95,7115,30,46,9
Urria119,20,66,4117,82,28,1
Azaroa120,61,27,2115,5-2,05,9
Abendua118,8-1,54,1115,2-0,23,2
2019(p)      
Urtarrila118,6-0,24,2112,4-2,40,3
Otsaila118,80,25,3115,12,37,1
Martxoa118,0-0,72,1117,62,26,6
Apirila118,10,14,4117,5-0,15,6
Maiatza117,9-0,20,5118,81,23,5
Ekaina117,5-0,41,5116,5-1,93,0
       
2005100,0-6,2100,0-14,1
2006105,6-5,6107,7-7,7
2007109,7-3,9112,3-4,3
2008112,5-2,6124,2-10,6
2009103,9--7,6103,5--16,7
2010108,4-4,4114,9-11,0
2011114,4-5,5128,0-11,4
2012115,4-0,9129,8-1,4
2013114,1--1,1126,8--2,3
2014111,4--2,4120,4--5,0
2015109,5--1,7105,4--12,5
2016106,6--2,698,9--6,2
2017110,0-3,2107,1-8,3
2018(p)116,6-6,0113,9-6,3

Oinarria 2005

(p)= Behin-behineko datuak

(m / m-1) Azken hileko aldakuntza-tasa, aurreko hilaren aldean

(m/m12) Azken hileko aldakuntza-tasa, aurreko urteko hil beraren aldean

Data 2019ko Irailaren 27a

Oinarria: Eustat. Kanpo-merkataritzaren unitate balioaren indizeak-UBI

Euskera
Produktuaren datuak
Produktuaren datuak

Euskal AEko kanpo merkataritzako unitate balioen aldagai-indize eta tasak hileko eta urtearen arabera, fluxuari jarraiki. 2019/II

Eragiketa : 
Kanpo-merkataritzaren unitate balioaren indizeak
Eragiketa kodea : 
182532
Periodikotasuna : 
Hiru hilekoa
Denbora arloa : 
II/2019
Eguneratze data : 
2019/09/27
Hurrengo eguneratzea : 
2019/12/30
Eragiketa mota : 
Beste batzuk
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0005321_e.html
Erakunde arduraduna : 

Beste produktu estatistikoak

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali