Euskal AEko Industria produkzioaren indizea, hilaren, urtearen eta ondasunen helburu ekonomikoaren arabera. Egutegiaren eragina zuzendutako datuak (p). Azaroa 2018

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 GUZTIRAKONTSUMO-ONDASUNAKEKIPO-ONDASUNAKBITARTEKO ONDASUNAKENERGIA
  GuztiraKontsumoondasun iraunkorrakKontsumoondasun ez-iraunkorrak
 Indizeam / m-12Indizeam / m-12Indizeam / m-12Indizeam / m-12Indizeam / m-12Indizeam / m-12Indizeam / m-12
2017              
Azaroa112,71,9102,42,886,85,7108,71,1133,1-0,5111,54,692,4-3,7
Abendua101,86,494,14,677,71,5100,84,9123,16,793,16,394,62,3
2018(p)              
Urtarrila105,03,993,7-4,898,1-3,692,0-5,3119,310,4106,62,889,40,9
Otsaila104,73,794,40,795,72,193,80,1117,82,1104,91,994,919,1
Martxoa116,53,1105,43,2102,79,9106,50,8133,43,7119,72,491,73,9
Apirila107,40,293,3-4,386,6-11,396,0-1,4125,35,5108,3-1,587,8-3,0
Maiatza114,02,198,4-4,087,1-17,5103,01,7137,37,8115,20,984,9-3,3
Ekaina112,74,694,24,180,8-7,799,68,6133,97,3115,13,986,7-1,1
Uztaila110,4-1,4103,43,8104,2-3,1103,16,8125,5-4,2112,20,883,2-8,9
Abuztua69,31,070,22,145,81,780,02,265,5-0,767,01,780,0-1,2
Iraila108,82,099,00,398,21,199,4-0,1131,18,1107,7-1,781,20,1
Urria114,22,1108,17,6109,112,4107,75,7134,42,9113,10,487,2-0,3
Azaroa110,6-1,9103,81,496,811,5106,6-1,9124,4-6,6109,8-1,596,34,3
               
201099,6-99,7-99,7-99,7-99,5-99,6-100,1-
2011103,84,199,6-0,1100,30,699,3-0,4110,611,2105,45,892,5-7,6
201297,6-5,995,5-4,194,8-5,595,8-3,6103,8-6,297,6-7,489,9-2,8
201394,6-3,190,6-5,184,7-10,693,2-2,7100,5-3,295,1-2,587,7-2,5
201495,91,488,6-2,270,8-16,596,53,5102,11,697,42,487,80,1
201599,33,593,25,283,317,797,61,1109,67,498,71,389,01,4
2016101,62,393,30,280,1-3,999,21,7119,18,799,71,085,1-4,4
2017104,63,095,72,690,913,597,7-1,5119,0-0,1105,25,587,52,9

Oinarria 2010 = 100

(p)Behinbehineko datuak

m/m12 Azken hileko (m) aldakuntza-tasa, aurreko urteko hil beraren (m-12) aldean

Data 2019ko Urtarrilaren 10a

Iturria: Eustat. Industria-produkzioaren indizea

Euskera
Produktuaren datuak
Produktuaren datuak

Euskal AEko Industria produkzioaren indizea, hilaren, urtearen eta ondasunen helburu ekonomikoaren arabera. Egutegiaren eragina zuzendutako datuak (p). Azaroa 2018

Eragiketa : 
Industria-produkzioaren indizea
Eragiketa kodea : 
112312
Periodikotasuna : 
Hilekoa
Denbora arloa : 
Noviembre 2018
Eguneratze data : 
2019/01/10
Hurrengo eguneratzea : 
2019/02/06
Eragiketa mota : 
Laginketa bidezko inkesta
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0006816_e.html
Erakunde arduraduna : 

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali