HomeGaiakHezkuntzaEstatistika taulak Unibertsitatetik kanpoko...

Unibertsitatetik kanpoko araubide orokorreko irakaskuntzetan matrikulatutako ikasle atzerrian jaioak, irakaskuntza mailaren arabera, zentroaren titulartasunari eta sexuari jarraiki. 2017-18

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 Euskal AEPublikoaPribatua
 GuztiraGizonakEmakumezkoakGuztiraGizonakEmakumezkoakGuztiraGizonakEmakumezkoak
Araubide orokorreko irakaskuntzak34.58818.41416.17425.33513.45811.8779.2534.9564.297
Haur-hezkuntza7.0843.7233.3615.5052.8992.6061.579824755
Lehen hezkuntza9.7255.0234.7027.2253.7243.5012.5001.2991.201
Derrigorrezko bigarren hezkuntza (DBH)5.3742.7662.6082.9291.5341.3952.4451.2321.213
Oinarrizko lanbide heziketa1.250910340359259100891651240
Batxilergoa1.455572883946355591509217292
Erdi mailako LH1.6951.0626331.088720368607342265
Goimailako LH1.420753667885499386535254281
Hezkuntza berezia162104581027230603228
Helduen hezkuntza (HH)6.4233.5012.9226.2963.3962.90012710522
Araubide bereziko irakaskuntzak1.8225581.2641.8005491.25122913
Arte plastikoen eta diseinuaren arte-irakaskuntzak(1)3-33-3---
Hizkuntzen irakaskuntzak1.7245201.2041.7245201.204---
Musika arte-irakaskuntzak82344862273520713
Dantza arte-irakaskuntzak2-22-2---
Kirol irakaskuntzak44-22-22-
Diseinuko arte irakaskuntzak, goi mailakoak7-77-7---

(1)Irakaskuntza profesionalak bakarrik

Data 2019ko Martxoaren 15a

Iturria: Eustat. Eskola-jardueraren estatistika

Euskera
Produktuaren datuak
Produktuaren datuak

Unibertsitatetik kanpoko araubide orokorreko irakaskuntzetan matrikulatutako ikasle atzerrian jaioak, irakaskuntza mailaren arabera, zentroaren titulartasunari eta sexuari jarraiki. 2017-18

Eragiketa : 
Eskola-jardueraren estatistika
Eragiketa kodea : 
040601
Periodikotasuna : 
Urtekoa
Denbora arloa : 
2017-18
Eguneratze data : 
2019/03/15
Hurrengo eguneratzea : 
Eragiketa mota : 
Zentsua
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0007271_e.html
Erakunde arduraduna : 

Beste produktu estatistikoak

Datuak

Grafiko interaktiboak

Mikrodatuak

Metadatuak

Galdesortak

Informazio gehigarri

Egutegia

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali