Euskal AEko Zerbitzuen Koiunturako Indizea. Laburpena. Datu gordinak. Uneko prezioak. 2018/IV

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 Indizeat / t-4At / A(t-4)
INDIZE OROKORRA113,53,94,2
    
MERKATARITZA117,54,24,6
Ibilgailu motordunen salmenta eta konponketa120,43,07,6
Handizkako merkataritza114,93,05,1
Txikizkako merkataritza120,46,13,2
    
BESTE ZERBITZUAK107,73,43,6
Garraioa eta biltegiratzea122,85,84,2
Ostalaritza98,41,34,2
Informazioa eta komunikazioak90,70,80,7
Jarduera profesionalak, zientifikoak eta teknikoak116,73,33,1
Administrazio jarduerak eta zerbitzu lagungarriak89,72,94,7
    
    
ARABA/ALAVA   
Indize orokorra117,66,56,3
Merkataritza124,77,08,1
Bestelako zerbitzuak104,55,42,5
    
BIZKAIA   
Indize orokorra111,34,03,9
Merkataritza115,24,03,8
Bestelako zerbitzuak106,14,04,0
    
GIPUZKOA   
Indize orokorra115,72,43,9
Merkataritza117,63,04,2
Bestelako zerbitzuak112,51,33,3

Oinarria 2010

(p)Behinbehineko datuak

t/t4 Behatutako azken hiruhilekoko (t) urte arteko aldakuntza-tasa, aurreko urteko hil beraren (t-4) aldean

At/A(t4) Lehen hiruhilekotik behatutako azkenekora arte metatutako aldiko urte arteko tasa (At) aurreko urtean metatutako aldi beraren aldean

Data 2019ko Otsailaren 15a

Iturria: EUSTAT. Zerbitzuen kountura-indizea

Euskera
Produktuaren datuak
Produktuaren datuak

Euskal AEko Zerbitzuen Koiunturako Indizea. Laburpena. Datu gordinak. Uneko prezioak. 2018/IV

Eragiketa : 
Zerbitzuen koiuntura-indizea
Eragiketa kodea : 
132903
Periodikotasuna : 
Hiru hilekoa
Denbora arloa : 
IV/2018
Eguneratze data : 
2019/02/15
Hurrengo eguneratzea : 
2019/05/17
Eragiketa mota : 
Laginketa bidezko inkesta
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0009015_e.html
Erakunde arduraduna : 

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali