Euskal AEko ekonomia sozialaren emaitza kontuak era juridikoaren arabera jarduera sektoreari jarraiki (eurotan). 2016

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia
Lan eta Justizia Saila
Produktuen zerrenda
 GuztiraLehen sektoreaIndustriaEraikuntzaZerbitzuak
KOOPERATIBAK     
SARRERAK8.304.169.79014.290.9924.256.839.04199.864.8603.933.174.901
70. Salmenta garbiak7.174.159.20511.897.1973.963.211.99297.618.4173.101.431.601
71. Izakinen aldakuntza12.784.91815.48111.654.240-262.9771.378.174
73. Ibilgeturako egindako lanak10.575.074010.050.41328913495.748
74. Ustiapeneko dirulaguntzak327.820.1411.870.10328.632.648326.514296.990.876
75. Diru-sarrera osagarriak516.636.96563.352102.950.2921.534.898412.088.424
76. Finantza-sarrerak197.419.79932.86591.891.904164.601105.330.429
77. Ezohiko diru-sarrerak15.276.413411.3559.221.377433.7935.209.888
79. Gehiegizko hornidura49.497.27563939.226.17520.70110.249.761
GASTOS7.827.585.22013.391.0984.004.704.62798.054.6213.711.434.873
60. Erosketa garbiak4.064.599.0904.575.8792.188.015.36353.187.2461.818.820.602
61. Izakinen aldaketa1.190.536170.1677.407.305-1.532.832-4.854.104
62. Kanpo-zerbitzuak1.012.011.8233.007.640588.432.46511.532.517409.039.201
63. Jarduerari loturiko zergak26.186.93325.2909.373.969219.98016.567.694
64. Pertsonal gastuak18500597214.345.783872.885.11032.061.108940.767.719
65. Kudeaketa-gastuak311.035.57148.16843.369.297573.522267.044.584
66. Finantza gastuak118.966.23983.65271.087.211641.43447.153.941
67. Ezohiko gastuak14.984.239-26.26511.119.57980.8323.810.093
68. Ekitaldiaren amortizaziorako hornidura232.961.9771.140.214143.444.5991.010.82087.366.344
69. Hornidura-zuzkidurak195.589.09120.57069.569.729279.994125.718.799
MOZKINA (+) edo GALERA(-)476.584.570899.894252.134.4141.810.239221.740.028
CASH FLOW -A905.135.6382.060.676465.148.7423.101.052434.825.169
      
S.A.LABORALA     
SARRERAK337.809.592:276.531.93721.819.55639.458.099
70. Salmenta garbiak323.948.043:271.144.12121.647.57731.156.345
71. Izakinen aldakuntza2.584.531:1.286.59045.3581.252.583
73. Ibilgeturako egindako lanak130.078:130.07800
74. Ustiapeneko dirulaguntzak7.083.003:1.923.81062.0875.097.106
75. Diru-sarrera osagarriak895.468:536.960900357.608
76. Finantza-sarrerak159.866:134.72962424.513
77. Ezohiko diru-sarrerak969.347:800.29163.010106.046
79. Gehiegizko hornidura2.039.256:575.35801.463.898
GASTOS312.904.775:265.463.9038.393.05339.047.820
60. Erosketa garbiak146.210.250:130.909.7752.543.04512.757.430
61. Izakinen aldaketa-3.443.684:-3.129.597-4.307-309.779
62. Kanpo-zerbitzuak44.644.689:38.166.391505.6475.972.651
63. Jarduerari loturiko zergak2.242.098:2.021.12412.780208.194
64. Pertsonal gastuak106.926.929:84.093.4115.234.38417.599.133
65. Kudeaketa-gastuak1.979.202:484.7991101.494.293
66. Finantza gastuak1.831.360:1.584.31740.879206.164
67. Ezohiko gastuak780.328:745.25811.15523.915
68. Ekitaldiaren amortizaziorako hornidura10.662.792:9.708.35349.360905.080
69. Hornidura-zuzkidurak1.070.811:880.0720190.739
MOZKINA (+) edo GALERA(-)24.904.817:11.068.03413.426.503410.279
CASH FLOW -A36.638.423:21.656.45913.475.8631.506.101
      
SOZIETATE MUGATU LABORALA     
SARRERAK315.654.235985.252176.529.55425.997.935112.141.496
70. Salmenta garbiak301.398.822981.029164.624.32525.693.414110.100.055
71. Izakinen aldakuntza2.041.768-13401.825.62477.918139.566
73. Ibilgeturako egindako lanak524.80401898040335.000
74. Ustiapeneko dirulaguntzak9.435.4475.5428.742.79418.000669.110
75. Diru-sarrera osagarriak794.4220136.709161.716495.998
76. Finantza-sarrerak96.7942180.1681.74314.862
77. Ezohiko diru-sarrerak725.2940328.28545.144351.866
79. Gehiegizko hornidura636.8840601.845035.039
GASTOS310.464.842966.578172.268.78325.128.486112.100.994
60. Erosketa garbiak127.903.539469.73865.827.38310.646.30850.960.110
61. Izakinen aldaketa-555.78613.735-573.722-55.14559.347
62. Kanpo-zerbitzuak42.254.417196.47622.567.9293.072.04016.417.971
63. Jarduerari loturiko zergak1.665.6606.813834.904150.395673.548
64. Pertsonal gastuak128.809.818212.56176.514.50910.777.21641.305.532
65. Kudeaketa-gastuak923.7930240.93614.708668.149
66. Finantza gastuak2.074.55113.4051.423.552108.636528.958
67. Ezohiko gastuak258.887300151.18834.25573.144
68. Ekitaldiaren amortizaziorako hornidura6.428.864535504.692.069353.1301.330.114
69. Hornidura-zuzkidurak701.0990590.03526.94384.121
MOZKINA (+) edo GALERA(-)5.189.39318.6744.260.771869.44940.502
CASH FLOW -A12.319.35872.2259.542.8751.249.5211.454.737

(:) Ez dugu daturik eskuartean.

Data 2018ko Uztailaren 13a

Iturria: Lan eta Justizia Saila. Euskal ekonomia sozialaren estatistika

Euskera
Produktuaren datuak
Produktuaren datuak

Euskal AEko ekonomia sozialaren emaitza kontuak era juridikoaren arabera jarduera sektoreari jarraiki (eurotan). 2016

Eragiketa : 
Euskal ekonomia sozialaren estatistika
Eragiketa kodea : 
190904
Periodikotasuna : 
Bi urtekoa
Denbora arloa : 
2016
Eguneratze data : 
2018/07/13
Hurrengo eguneratzea : 
Eragiketa mota : 
Zentsua
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0012552_e.html
Erakunde arduraduna : 
Beste erakundeak : 
Euskal Estatistika Erakundea/Instituto Vasco de Estadística

Beste produktu estatistikoak

Datuak

Prentsa Oharrak

Grafiko interaktiboak

Datu Bankua

Mikrodatuak

Metadatuak

Metodologia eta Kalitatea

Kode eta izendegiak

Galdesortak

Informazio gehigarri

Egutegia

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali