Euskal AEko 16 urte eta gehiagoko biztanleak, Gizarte Segurantzaren afiliazioaren egoeraren arabera, jarduerarekiko harremanari jarraiki (milaka eta %) (p). 2019/III

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 GuztiraOkupatuakLangabeaEz-aktiboa
 MilaMila %Mila %Mila %
Guztira1.849,6955,151,697,15,2797,443,1
        
Afiliazio informaziorik gabe19,711,457,72,412,45,929,9
Afiliatu gabeak914,573,98,176,48,4764,183,6
Afiliatuen altak42,427,665,26,415,08,419,8
Afiliazio bajak54,638,169,77,113,09,517,3
Afiliatu iraunkor eta etenduna818,4804,098,24,90,69,51,2
        
Zenbatetsitako afiliatuak, batez beste884,2869,898,44,90,69,51,1

(p)Behinbehineko datuak

Data 2019ko Urriaren 18a

Iturria: EUSTAT. Biztanleria Jardueraren Arabera sailkatzeko Inkesta

Euskera
Produktuaren datuak
Produktuaren datuak

Euskal AEko 16 urte eta gehiagoko biztanleak, Gizarte Segurantzaren afiliazioaren egoeraren arabera, jarduerarekiko harremanari jarraiki (milaka eta %) (p). 2019/III

Eragiketa : 
Biztanleria jardueraren arabera sailkatzeko inkesta
Eragiketa kodea : 
050403
Periodikotasuna : 
Hiru hilekoa
Denbora arloa : 
III/2019
Eguneratze data : 
2019/10/18
Hurrengo eguneratzea : 
Eragiketa mota : 
Laginketa bidezko inkesta
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0012706_e.html
Erakunde arduraduna : 
Beste erakundeak : 
Enplegua eta Gizarte Politikak Saila, Ogasuna eta Ekonomia Saila

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali