Euskal AEko 16 urte eta gehiagoko biztanleak, Gizarte Segurantzaren afiliazioaren egoeraren arabera, jarduerarekiko harremanari jarraiki (milaka eta %) (p). 2019/II

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 GuztiraOkupatuakLangabeaEz-aktiboa
 MilaMila %Mila %Mila %
Guztira1.847,3947,951,3100,35,4799,143,3
        
Afiliazio informaziorik gabe16,39,960,81,37,95,131,4
Afiliatu gabeak914,770,27,778,28,5766,383,8
Afiliatuen altak50,024,849,711,222,314,028,0
Afiliazio bajak47,235,675,55,411,46,213,1
Afiliatu iraunkor eta etenduna819,1807,498,64,30,57,50,9
        
Zenbatetsitako afiliatuak, batez beste879,5867,898,74,30,57,50,8

(p)Behinbehineko datuak

Data 2019ko Uztailaren 19a

Iturria: EUSTAT. Biztanleria Jardueraren Arabera sailkatzeko Inkesta

Euskera
Produktuaren datuak
Produktuaren datuak

Euskal AEko 16 urte eta gehiagoko biztanleak, Gizarte Segurantzaren afiliazioaren egoeraren arabera, jarduerarekiko harremanari jarraiki (milaka eta %) (p). 2019/II

Eragiketa : 
Biztanleria jardueraren arabera sailkatzeko inkesta
Eragiketa kodea : 
050403
Periodikotasuna : 
Hiru hilekoa
Denbora arloa : 
II/2019
Eguneratze data : 
2019/07/19
Hurrengo eguneratzea : 
2019/10/18
Eragiketa mota : 
Laginketa bidezko inkesta
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0012706_e.html
Erakunde arduraduna : 
Beste erakundeak : 
Enplegua eta Gizarte Politikak Saila, Ogasuna eta Ekonomia Saila

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali