Euskal AEko 16 urte eta gehiagoko biztanleak, Lanbide-ren erregistroan langabetu gisa izen-ematearen egoeraren arabera, jarduerarekiko harremanari jarraiki (milaka eta %) (p). 2018/IV

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 GuztiraOkupatuakLangabeaEz-aktiboa
 MilaMila %Mila %Mila %
Guztira1.841,6935,250,8106,35,8800,143,4
        
Erregistro informaziorik gabe15,48,555,21,610,15,334,7
Langabe gisa erregistratu gabeak1.682,8894,953,232,31,9755,544,9
Izen-emate altak27,212,545,99,635,45,118,8
Izen-emate bajak31,712,539,512,639,66,620,9
Erregistratu iraunkor eta etenduna84,56,88,050,259,427,532,5
        
Zenbatetsitako izen-emateak, batez beste106,76,86,472,467,927,525,8

(p)Behinbehineko datuak

Data 2019ko Urtarrilaren 18a

Iturria: EUSTAT. Biztanleria Jardueraren Arabera sailkatzeko Inkesta

Euskera
Produktuaren datuak
Produktuaren datuak

Euskal AEko 16 urte eta gehiagoko biztanleak, Lanbide-ren erregistroan langabetu gisa izen-ematearen egoeraren arabera, jarduerarekiko harremanari jarraiki (milaka eta %) (p). 2018/IV

Eragiketa : 
Biztanleria jardueraren arabera sailkatzeko inkesta
Eragiketa kodea : 
050403
Periodikotasuna : 
Hiru hilekoa
Denbora arloa : 
IV/2018
Eguneratze data : 
2019/01/18
Hurrengo eguneratzea : 
2019/04/17
Eragiketa mota : 
Laginketa bidezko inkesta
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0012707_e.html
Erakunde arduraduna : 
Beste erakundeak : 
Enplegua eta Gizarte Politikak Saila, Ogasuna eta Ekonomia Saila

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali