Euskal AEko 16 urte eta gehiagoko biztanleak, Lanbide-ren erregistroan langabetu gisa izen-ematearen egoeraren arabera, jarduerarekiko harremanari jarraiki (milaka eta %) (p). 2019/III

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 GuztiraOkupatuakLangabeaEz-aktiboa
 MilaMila %Mila %Mila %
Guztira1.849,6955,151,697,15,2797,443,1
        
Erregistro informaziorik gabe19,711,457,72,412,45,929,9
Langabe gisa erregistratu gabeak1.696,5916,354,032,21,9748,044,1
Izen-emate altak27,310,638,69,032,97,828,5
Izen-emate bajak26,811,542,98,531,66,825,4
Erregistratu iraunkor eta etenduna79,45,36,745,156,829,036,5
        
Zenbatetsitako izen-emateak, batez beste96,85,35,562,564,629,029,9

(p)Behinbehineko datuak

Data 2019ko Urriaren 18a

Iturria: EUSTAT. Biztanleria Jardueraren Arabera sailkatzeko Inkesta

Euskera
Produktuaren datuak
Produktuaren datuak

Euskal AEko 16 urte eta gehiagoko biztanleak, Lanbide-ren erregistroan langabetu gisa izen-ematearen egoeraren arabera, jarduerarekiko harremanari jarraiki (milaka eta %) (p). 2019/III

Eragiketa : 
Biztanleria jardueraren arabera sailkatzeko inkesta
Eragiketa kodea : 
050403
Periodikotasuna : 
Hiru hilekoa
Denbora arloa : 
III/2019
Eguneratze data : 
2019/10/18
Hurrengo eguneratzea : 
Eragiketa mota : 
Laginketa bidezko inkesta
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0012707_e.html
Erakunde arduraduna : 
Beste erakundeak : 
Enplegua eta Gizarte Politikak Saila, Ogasuna eta Ekonomia Saila

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali