Euskal AEko 16 urte eta gehiagoko biztanleak, Lanbide-ren erregistroan langabetu gisa izen-ematearen egoeraren arabera, jarduerarekiko harremanari jarraiki (milaka eta %) (p). 2019/I

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 GuztiraOkupatuakLangabeaEz-aktiboa
 MilaMila %Mila %Mila %
Guztira1.843,8935,150,7106,25,8802,543,5
        
Erregistro informaziorik gabe9,75,961,00,55,33,333,8
Langabe gisa erregistratu gabeak1.692,8903,053,334,42,0755,444,6
Izen-emate altak27,010,338,09,434,97,327,1
Izen-emate bajak31,010,333,313,744,27,022,5
Erregistratu iraunkor eta etenduna83,25,56,748,257,929,535,5
        
Zenbatetsitako izen-emateak, batez beste106,35,55,271,367,029,527,8

(p)Behinbehineko datuak

Data 2019ko Apirilaren 17a

Iturria: EUSTAT. Biztanleria Jardueraren Arabera sailkatzeko Inkesta

Euskera
Productuaren datuak
Productuaren datuak

Euskal AEko 16 urte eta gehiagoko biztanleak, Lanbide-ren erregistroan langabetu gisa izen-ematearen egoeraren arabera, jarduerarekiko harremanari jarraiki (milaka eta %) (p). 2019/I

Eragiketa : 
Biztanleria jardueraren arabera sailkatzeko inkesta
Eragiketa kodea : 
050403
Periodikotasuna : 
Hiru hilekoa
Denbora arloa : 
I/2019
Eguneratze data : 
2019/04/17
Hurrengo eguneratzea : 
2019/07/19
Eragiketa mota : 
Laginketa bidezko inkesta
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0012707_e.html
Erakunde arduraduna : 
Beste erakundeak : 
Enplegua eta Gizarte Politikak Saila, Ogasuna eta Ekonomia Saila

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali