Euskal AEko 16 urte eta gehiagoko biztanleak, jarduerarekiko harremanaren arabera, lurralde-arlo eta adin-taldeei jarraiki. 2018/01/01

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 GuztiraBiztanleria landunaBiztanleria langabeaBiztanleria ez-aktiboa
 Guztira16-24 urte25-44 urte45-64-urte>=65 urteGuztira16-24 urte25-44 urte45-64-urte>=65 urteGuztira16-24 urte25-44 urte45-64-urte>=65 urteGuztira16-24 urte25-44 urte45-64-urte>=65 urte
                     
Euskal AE1.856.140167.963559.356649.446479.375929.74440.238436.048445.8517.607123.9278.25059.40756.24129802.469119.47563.901147.354471.739
                     
Lurralde historikoak                    
Araba / Álava273.78124.88187.22395.06466.613142.4976.75367.99266.7061.04618.9261.2749.5028.1473112.35816.8549.72920.21165.564
Bizkaia979.14785.030291.804346.037256.276476.49718.258223.410230.9323.89771.2404.61033.74332.87413431.41062.16234.65182.231252.366
Gipuzkoa603.21258.052180.329208.345156.486310.75015.227144.646148.2132.66433.7612.36616.16215.22013258.70140.45919.52144.912153.809
                     
Eskualdeak                    
Arabako Ibarrak / Valles Alaveses5.2153961.3862.1401.2932.607951.0061.482243321416814912.2762872125091.268
Arabako Lautada / Llanada Alavesa219.53020.29671.49175.00652.737115.0385.60555.79952.81581915.4421.0427.7536.645289.05013.6497.93915.54651.916
Arabako Mendialdea / Montaña Alavesa2.6421586431.0178241.360595167741113487056-1.1489157187813
Arratia Nerbioi / Arratia-Nervión19.9911.7906.1107.2844.80710.3843674.8805.074631.29280657555-8.3151.3435731.6554.744
Bidasoa Behea / Bajo Bidasoa64.8766.34519.66822.41916.44432.2121.64015.05015.1973254.3593072.0232.028128.3054.3982.5955.19416.118
Bilbo Handia / Gran Bilbao740.62063.571218.673259.990198.386354.29613.473165.967171.8553.00156.0573.68826.04626.31013330.26746.41026.66061.825195.372
Deba Beherea / Bajo Deba46.8224.06813.93116.00512.81823.3671.02211.03211.1331802.9972231.4951.279-20.4582.8231.4043.59312.638
Debagoiena / Alto Deba53.3054.85215.36418.54714.54227.4001.34812.76713.1551302.4611641.1971.100-23.4443.3401.4004.29214.412
Donostialdea / Donostia-San Sebastián278.65926.38382.04096.69573.541143.3826.78765.52669.6011.46815.3791.0177.1717.1829119.89818.5799.34319.91272.064
Durangaldea / Duranguesado83.4277.52026.02029.67320.21443.7051.92120.80920.7032724.8592912.5312.037-34.8635.3082.6806.93319.942
Enkartazioak / Encartaciones27.0902.1308.2429.8406.87812.9315086.1516.1641082.2961601.0891.047-11.8631.4621.0022.6296.770
Errioxa Arabarra9.5679452.8013.4562.3654.5881981.9862.3416371169367275-4.2686784488402.302
Gernika-Bermeo38.9913.37211.55713.56010.50218.7926598.9509.0321512.5131621.2811.070-17.6862.5511.3263.45810.351
Goierri56.5205.64417.09419.21014.57229.2821.47513.87413.7881452.8572571.4531.146124.3813.9121.7674.27614.426
Gorbeia Inguruak / Estribac. del Gorbea7.2877221.9932.9881.5844.2482181.6502.3364428818142128-2.7514862015241.540
Kantauri Arabarra / Cantábrica Alavesa29.5402.3648.90910.4577.81014.6565787.0356.958852.0191231.002894-12.8651.6638722.6057.725
Markina-Ondarroa22.3931.9746.2308.0756.11410.6364234.7665.374731.26464645555-10.4931.4878192.1466.041
Plentzia-Mungia46.6354.67314.97217.6159.37525.75390711.88712.7302292.9591651.4941.300-17.9233.6011.5913.5859.146
Tolosaldea / Tolosa40.4084.15612.29513.9899.96821.4521.17910.03310.0651752.2801771.0801.022116.6762.8001.1822.9029.792
Urola-Kostaldea / Urola Costa62.6226.60419.93721.48014.60133.6551.77616.36415.2742413.4282211.7431.463125.5394.6071.8304.74314.359
                     
Udalerriak                    
Abadiño6.3065022.1302.2121.4623.4291401.7531.5112536731211125-2.5103311665761.437
Abaltzisketa2583760107541431752731162410-991842453
Abanto y Ciervana-Abanto Zierbena8.1857712.3963.3141.7044.1521671.8192.1471968443323318-3.3495612548491.685
Aduna36937136129672401113296110217-1192432666
Agurain/Salvatierra4.2273891.5121.4998272.2491191.1409702038027190163-1.598243182366807
Aia1.6251905525473369446246541258674732-59512140103331
Aizarnazabal583422351981083251319112014512222-213282256107
Ajangiz3843511414491218599114-14293-1522862791
Albiztur235227082611367626435-23-941561558
Alegia1.4421494354923667364132736269475136-6121015794360
Alegría-Dulantzi2.3752498689163421.5016769372912160148066-71416895121330
Alkiza2561696915316238672110-82-841321752
Alonsotegi2.4261827968366121.1933961553542242310695-1.00912075206608
Altzaga138144051336913137-6141-631251333
Altzo29139831204916757289112318-11231102348
Amezketa761752172741954063317219474942421-306382159188
Amorebieta-Etxano15.7931.4335.1055.5233.7328.5483774.1893.9295383758439340-6.4089984771.2543.679
Amoroto35336931358918057797113175-1603093388
Amurrio8.7237222.7223.0792.2004.4131942.1582.0273460231319252-3.7084972458002.166
Andoain12.4821.0673.8524.2173.3466.3843063.1472.8943773857348333-5.3607043579903.309
Anoeta1.623168567556332925554713891097114739-60110249128322
Antzuola1.7921465896174401.0324851646535322823-7079645129437
Añana16712376850894295428-53-70831148
Arakaldo128124948197724035-15465-3663819
Arama1732448614010194349-7115-65144740
Aramaio1.265135316489325693342793782342239-5389914102323
Arantzazu303201071106616229070-16-106-1251873466
Areatza1.02610933736022055420268264280123830-392773166218
Aretxabaleta5.7455021.7871.9731.4833.1131271.5241.4501225411130113-2.3783641334101.471
Armiñon172115871321094525219-36-54731331
Arraia-Maeztu60126177218180337915716742621212-23815839176
Arrankudiaga843822383451784751920325214831728-320601865177
Arrasate/Mondragon18.9961.5995.3986.5995.4009.1984514.3104.400371.04278523441-8.7561.0705651.7585.363
Arratzu34122991299118358692-16-610-1421772791
Arratzua-Ubarrundia8911122023791985022517429673731519-352841364191
Arrieta48057119200104259998149320299-201461242101
Arrigorriaga10.0681.0582.9274.0562.0275.3552242.2772.8243078763364360-3.9267712868721.997
Artea604501702221623091213515933211318-263372245159
Artzentales620431532611632871211615813421616-299292187162
Artziniega1.55912853557032684627434379611395054-6009251137320
Asparrena1.3851333685613237253529039010114104064-5468838107313
Asteasu1.2351533674642517325430736654111822-462984276246
Astigarraga4.6623661.9431.6417123.0691161.7091.2311326510127128-1.328240107282699
Ataun1.3631134184373957232536233335162520-589823184392
Atxondo1.2241093904243016484231628736143720-5156337117298
Aulesti56550133204178278101101553202810-267381539175
Ayala/Aiara2.3211957768804701.35249650648512666258-84314064174465
Azkoitia9.6859823.1083.3262.2695.1642812.5352.3222659940286273-3.9226612877312.243
Azpeitia12.2941.3323.8084.0593.0956.4954013.1692.8804556445304215-5.2358863359643.050
Bakio2.1461627068144641.201225436201616068272-78513481122448
Baliarrain10655229207024721-4-31-3232720
Balmaseda6.4295161.9622.2311.7202.8811101.4021.3521759041280269-2.9583652806101.703
Baños de Ebro/Mañueta28333611008913884481511-65-13425111484
Barakaldo84.2286.32626.95328.74622.20340.7741.50420.74218.3182106.7783873.2473.141336.6764.4352.9647.28721.990
Barrika1.29813235648732364413287334109253849-56211431104313
Barrundia806781933621734981716530882411013-284601841165
Basauri35.8422.8039.56612.51910.95416.3116387.3878.197892.5791541.1661.259-16.9522.0111.0133.06310.865
Beasain11.5021.2013.5604.0062.7356.0843232.8642.8613659554296245-4.8238244009002.699
Bedia888642663352234541321022746343227-371472481219
Beizama110122547265832134-3-12-49931126
Belauntza221185981631125505618152-1011242362
Berango5.7485571.8602.1561.1753.107971.4671.5192432514161150-2.3164462324871.151
Berantevilla4143012412413619068495528-17101196242319130
Berastegi8689724733419047736209232-3631419-355582483190
Bergara12.7841.2303.5184.5133.5236.4553092.8823.2194559340274279-5.7368813621.0153.478
Bermeo14.3851.2364.3944.9483.8076.4972403.2542.951521.09263571458-6.7969335691.5393.755
Bernedo4693310717315623811791471272169-204201217155
Berriatua1.051683773292775181126623926224218-471556972275
Berriz3.9093181.2441.3919562.090929761.002202421113992-1.577215129297936
Berrobi496491691721062731713412113331614-190291937105
Bidania-Goiatz432441331688726811120134318189-1463252584
Bilbao298.65926.05486.541104.21281.852139.5845.42763.75369.0721.33223.7771.62210.85711.2944135.29819.00511.93123.84680.516
Busturia1.407110365509423624202713276119115553-6647939129417
Campezo/Kanpezu923672463432674732518725655733222-393392765262
Deba4.6074611.3431.6101.1932.4061081.0891.177322321312891-1.9693401263421.161
Derio5.2554131.9331.7491.1603.0511041.6161.3201129616159121-1.9082931583081.149
Dima1.18911335645126967931301344358-3325-452822282266
Donostia / San Sebastian156.70614.93944.56454.37942.82479.0273.45435.07039.4571.0468.3155443.8433.921769.36410.9415.65111.00141.771
Durango24.5902.5067.6868.9715.42713.1745866.0976.419721.42296723603-9.9941.8248661.9495.355
Ea76549197296223355915518923821818-372382489221
Eibar23.1312.0076.6567.7906.67811.1495265.1845.348911.574131782661-10.4081.3506901.7816.587
Elantxobe332118211612312645960324-1212-18271144120
Elburgo/Burgelu534501652358434614139189424-168-16436103880
Elciego8928825430524542720192204115282519-413603782234
Elduain1881553724811154561-8-34169105747
Elgeta938783163382065542026826514852815-336532058205
Elgoibar9.6027982.9683.2882.5484.8961762.3912.3072252829268231-4.1785933097502.526
Elorrio6.2435621.7752.2661.6403.1881531.4301.5802531515157143-2.7403941885431.615
Elvillar/Bilar32233901059415776781211353-15423182192
Erandio20.5171.6436.6987.0505.12610.4714055.2514.749661.46312672361318.5831.1127241.6885.059
Ereño2271761787111815261412345-971351267
Ermua13.8671.1803.9264.8383.9236.5872903.0343.2224187342430401-6.4078484621.2153.882
Errenteria33.9283.09210.11511.3779.34417.1689138.0978.0491092.083148985950-14.6772.0311.0332.3789.235
Errezil5115213521710728817110161-2311210-200341346107
Erriberagoitia/Ribera Alta6964617032615440612138253336-1719-254341554151
Errigoiti42528105166126217987118320-137-18819541123
Eskoriatza3.4253399901.2368601.82890843889614976577-1.44824282270854
Etxebarri8.7266623.4853.0281.5515.2921532.9572.1631960633297276-2.8284762315891.532
Etxebarria6358317123115034224143171419478-274552152146
Ezkio-Itsaso5364616718114230215142139617-116-217311436136
Forua814772223042113901317020434942619-375602681208
Fruiz44145140163932528113130118198-17136182592
Gabiria420511211519724213111115310-73-1683833394
Gaintza1027303629512232514-31-47541028
Galdakao25.3102.3277.4569.4066.12113.2605196.0406.604971.570104738728-10.4801.7046782.0746.024
Galdames71739201280197359111591781145-1926-313282376186
Gamiz-Fika1.2041332945082696132523335056032631-53110535127264
Garai25822621205416385410018-26-871461453
Gatika1.36913538551133874732321378166323427-55910130106322
Gautegiz Arteaga744821813111703791813822214052015-325592374169
Gaztelu141183851347262838-5131-641171234
Gernika-Lumo14.0011.3114.3324.5883.7707.0342643.4563.2625281060413337-6.1579874639893.718
Getaria2.3842727488105541.329966175991714297162-91316760149537
Getxo66.9356.53918.79622.90518.69531.6801.17314.19415.7235903.7762221.8121.742-31.4795.1442.7905.44018.105
Gizaburuaga174116761359514945-12-84-6710101235
Gordexola1.4511213965733617601630543098153640-61010055103352
Gorliz4.7424551.3611.9469802.539851.0351.3962334012160168-1.863358166382957
Güeñes5.4654671.7591.9551.2842.7881231.3441.3081345340230183-2.2243041854641.271
Harana/Valle de Arana230102310196987207014-22-128312995
Hernani16.7811.7374.9946.1233.9279.0854794.0574.4925791370393450-6.7831.1885441.1813.870
Hernialde26218731066514376074212-48-1071192463
Hondarribia14.4091.4344.1205.0573.7987.2293443.2483.5251128334438939916.3471.0464831.1333.685
Ibarra3.5433461.0031.1891.0051.748109784844112382111899-1.557216101246994
Ibarrangelu55932159233135296313216013221515-231271258134
Idiazabal1.9101616255875379924253141367673930-84211255144531
Igorre3.4242601.1301.2348001.76655881817132251113381-1.433194116336787
Ikaztegieta40839131146922017989242721510-18030184488
Irun50.4674.91115.54817.36212.64624.9831.29611.80211.6722133.5262631.6341.629-21.9583.3522.1124.06112.433
Iruña Oka/Iruña de Oca2.7352521.0531.0323981.709778787477167775841859168100201390
Irura1.38115358746018191552498360580103832-386915168176
Iruraiz-Gauna46844123206952869106167416457-16631123291
Ispaster584341732191582902139149-2511212-269312258158
Itsasondo5685818918813330515150140-3431714-229402234133
Iurreta3.1322609031.0998701.50969712715132111510195-1.41217690289857
Izurtza2422879845112726461-10-91-1052662251
Karrantza Harana/Valle de Carranza2.433168635872758987344325071426325114124-1.18310989241744
Kortezubi3573310512990209894106110145-1382471889
Kripan15918266649735204625-23-811341747
Kuartango322137714587169562101119-613-134893186
Labastida/Bastida1.22812835744629757029239294810366037-5559358115289
Lagran15742861645922136-9-36-89241964
Laguardia1.3501133985153247261930939356853627-556895395319
Lanciego/Lantziego592581681991672581011513034813116-286472253164
Lanestosa24818571086593438501254129-1301074964
Lantaron836492123492263941115322464721728-395364297220
Lapuebla de Labarca726652212631773631617816544832124-315462274173
Larrabetzu1.6541375536003649702646946787744330-60710741103356
Larraul18924538527125114665311155-531221524
Lasarte-Oria15.8961.3144.8935.1484.5417.9703833.9173.6254586946435388-7.0578855411.1354.496
Laudio/Llodio15.9731.2564.5415.5534.6237.5022943.5243.647371.10772533502-7.3648904841.4044.586
Laukiz95712425435322648416187269124742221-4261044563214
Lazkao4.4614601.4921.4831.0262.4781331.2671.067112001710677-1.7833101193391.015
Leaburu29519831246915586383121-1011-11911103068
Legazpi7.1966461.9502.4722.1283.5601581.6091.778153253617011813.3114521715762.112
Legorreta1.2421253843903436322730928887424131-536963471335
Legutio1.4578751654830687137426398107824135-5084849115296
Leintz Gatzaga207215082541178436428-44-821331452
Leioa26.0142.5648.5619.0865.80313.8265176.8776.3031291.664113805745110.5241.9348792.0385.673
Lekeitio6.1905751.5732.2921.7502.7711061.1621.4802335818170170-3.0614512416421.727
Lemoa2.9912171.1511.0186051.6635793666552244118102-1.10415697251600
Lemoiz1.0157436239618360613304288155-2827-354613081182
Leza18218396659853324916123-911451458
Lezama2.0032015697824511.1014645958799534448-80715266147442
Lezo5.0975201.5651.9701.0422.8841571.3281.3772226718122127-1.9463451154661.020
Lizartza532451681741452641513111443921621-229282139141
Loiu1.9762815447054461.006404165371310055441-87023674127433
Mallabia1.011862983622655443124226924612421-421543272263
Mañaria428281481511012305122103-3131414-167201234101
Markina-Xemein4.0853381.3201.3771.0502.177891.0641.01113162108864-1.7462391683021.037
Maruri-Jatabe77968207316188427717424153511717-317601658183
Mendaro1.66815755458537293938451445591124732-63810756108367
Mendata336229212894183475103110-46-14318131993
Mendexa4163695180105227779139215186-17428835103
Meñaka5893717022216033091421745222128-237261640155
Moreda de Álava/Moreda Araba262255810772116737702236710-12312142770
Morga35720981361031795739923111515-147141022101
Mundaka1.58111343556446975020335383128314636-7489254145457
Mungia14.0761.5234.6425.1472.7647.7293223.6243.7146989059467364-5.4571.1425511.0692.695
Munitibar-Arbatzegi Gerrikaitz398369416510318377699117-98-19829958102
Murueta25027681134215536389-14257-8122-1742
Muskiz6.3485232.0522.3121.4613.2401001.6311.4941544434209201-2.6643892126171.446
Mutiloa200226367481169574914-13-801351547
Mutriku4.4633921.3831.6151.0732.3631121.1271.1012330121126154-1.7992591303601.050
Muxika1.2141083244623206192025534137333238-522853783317
Nabarniz2051658914012645072-7133-721151640
Navaridas18321517239100103951-8152-751071939
Oiartzun8.6269012.6483.0871.9904.8512602.2232.318503982720816213.3776142176071.939
Okondo964633353751915431426925737153828-350442890188
Olaberria776542082622523881417319834331822-345371742249
Ondarroa7.5416842.0082.7482.1013.3741521.4961.7032354125275241-3.6265072378042.078
Oñati9.4189372.7163.1892.5765.1032952.3812.4032431421145148-4.0016211906382.552
Ordizia8.0128852.6072.6361.8844.1762242.0311.9111043634240162-3.4006273365631.874
Orendain1521455523110144948-4-31-47103331
Orexa81521352052-193211--1-2852219
Orio4.8214591.7071.6819742.7331321.3801.1982333322175136-1.755305152347951
Ormaiztegi1.07510936833326556128292231106443822-450773880255
Orozko2.1762196118165301.128434925894126115758-92216562169526
Ortuella7.2286182.2292.6001.7813.4561321.7271.576216104329027613.1624432127481.759
Otxandio1.076703773442855881631025755823224-430523563280
Oyón-Oion2.6832759059665371.239495805981231032159119-1.134194166249525
Pasaia14.2061.3064.3524.8583.6907.1163943.3563.322441.00362467474-6.0878505291.0623.646
Peñacerrada-Urizaharra26218621216115555298-11155-961251861
Plentzia3.7254141.0621.4877621.968887921.0731524811123114-1.509315147300747
Portugalete40.7773.09710.96114.31612.40318.3476598.4649.0971273.0301961.3501.484-19.4002.2421.1473.73512.276
Ribera Baja/Erribera Beitia1.27214440151621165032270345310276035-52010571136208
Samaniego207175568671046425422-11-10111121365
San Millan/Donemiliaga624421412761653551511222083011118-239261838157
Santurtzi39.4243.18611.52614.11610.59618.1686948.6548.731893.4882491.6031.634217.7682.2431.2693.75110.505
Segura1.2091293963972876634233028925533220-491843488285
Sestao23.8241.9236.7108.2836.90810.2774364.7984.993502.3701581.0791.133-11.1771.3298332.1576.858
Sondika3.7653879911.4419461.944888041.04210184117598-1.637288112301936
Sopela10.4111.0183.6393.8971.8575.9991932.9852.7883369444348302-3.7187813068071.824
Sopuerta2.1361476517655731.0654350750114140117455-9319370209559
Soraluze-Placencia de las Armas3.3512531.0271.1179541.61462790755727117144110-1.46617493252947
Sukarrieta3072366115103134446795191108-15418102898
Tolosaldea16.0051.6274.7375.4574.1848.3054063.9223.9057286466387411-6.8361.1554281.1414.112
Trucios-Turtzioz4742413917913219441008735342326-227161666129
Ubide166115268358353939-8-35-756102435
Ugao-Miraballes3.4973071.0931.2498481.797638728521024715128104-1.45322993293838
Urduliz3.4032961.2751.1686641.955651.049826152151311983-1.233218107259649
Urduña/Orduña3.5953661.0581.2719001.67065794802928413143128-1.641288121341891
Urkabustaiz1.1261183664402026834227735956853825-375715156197
Urnieta5.1506301.5132.0129952.9431741.2621.4773025618117121-1.951438134414965
Urretxu5.6706251.5272.0621.4562.9081381.2431.5141329031121138-2.4724561634101.443
Usurbil5.1255111.6011.8831.1302.8851511.3601.359152721712612811.9683431153961.114
Valdegovia/Gaubea966672003893104441515627034541922-477482597307
Valle de Trapaga-Trapagaran10.2578772.8673.8092.7044.8882062.2262.4352177442367365-4.5956292741.0092.683
Villabona4.9275471.4671.7261.1872.5091491.1321.2111731424157133-2.1043741783821.170
Villabuena de Alava/Eskuernaga275296796831336547126123-13622112281
Vitoria-Gasteiz205.31918.93366.82669.45850.102106.7715.22552.06748.74173814.4839757.3086.199184.06512.7337.45114.51849.363
Yécora/Iekora223245182669933854410253-1141982562
Zaldibar2.5452058578796041.35156674613814979547-1.04514288219596
Zaldibia1.330147427427329693433433043401318-59710353115326
Zalduondo16614408230962355817-34-631222029
Zalla7.1175872.2892.6161.6253.5171511.7481.5932561228285299-2.9884082567241.600
Zambrana370241071528715666288-3812413-17617215187
Zamudio2.7621948679667351.42938670711101558776911.178148120186724
Zaratamo1.405146406524329720253133793107114947-5781104498326
Zarautz19.5172.1695.9006.8254.62310.3324464.8464.949919746946444018.2111.6545901.4364.531
Zeanuri1.068972844172706031924333564252215-423731967264
Zeberio896742483492254931521225975332228-350561462218
Zegama1.229894214262936883235030516543427-476533794292
Zerain211156270641137534949-72-89821960
Zestoa3.1382841.0741.0537271.6427685270410218911693-1.278199106256717
Zierbena1.2841024304732796941634133259444842-496824199274
Zigoitia1.45113436963131785946312490114231920-5508538121306
Ziortza-Bolibar40123126134118201910586120-119-180141039117
Zizurkil2.4692527518236431.272766085817149107861-1.04816665181636
Zuia1.9882484268804341.14259356711166662139-78018349130418
Zumaia7.9548102.6452.7171.7824.3452492.1781.8952344118245178-3.1685432226441.759
Zumarraga8.4397882.3752.8772.3994.0692021.8691.9811752652252222-3.8445342546742.382

Data 2019ko Ekainaren 27a

Iturria: Eustat. Biztanleria aktiboari buruzko udal inkesta

Euskera
Produktuaren datuak
Produktuaren datuak

Euskal AEko 16 urte eta gehiagoko biztanleak, jarduerarekiko harremanaren arabera, lurralde-arlo eta adin-taldeei jarraiki. 2018/01/01

Eragiketa : 
Aktibitatearen udal estatistika
Eragiketa kodea : 
050407
Periodikotasuna : 
Urtekoa
Denbora arloa : 
01/01/2018
Eguneratze data : 
2019/06/27
Hurrengo eguneratzea : 
Eragiketa mota : 
Zentsua
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0013787_e.html
Erakunde arduraduna : 

Beste produktu estatistikoak

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali