Euskal AEko azalera handietako eta elikadura kate handietako merkataritzaren indizea lurralde historikoaren eta hilaren arabera. Datu desestazionalizatuak. Prezio konstantea. Otsaila 2019

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 Euskal AEAraba/ÁlavaBizkaiaGipuzkoa
 Indizeam / m-1Indizeam / m-1Indizeam / m-1Indizeam / m-1
2018(p)        
Otsaila105,30,3101,90,4106,30,3105,40,4
Martxoa105,60,2101,8-0,1106,60,3105,70,3
Apirila105,4-0,2101,2-0,5106,5-0,1105,5-0,2
Maiatza105,60,2101,30,0106,70,2105,80,3
Ekaina105,80,2101,80,5106,80,2106,00,2
Uztaila105,90,0101,3-0,5106,90,1106,20,2
Abuztua106,00,1101,60,4106,8-0,1106,40,2
Iraila105,90,0101,2-0,5107,00,1106,3-0,1
Urria107,11,1103,22,0108,00,9107,30,9
Azaroa106,7-0,3101,9-1,2107,8-0,2107,1-0,2
Abendua106,70,0101,7-0,2107,80,0107,10,0
2019(p)        
Urtarrila107,20,5102,60,9108,30,5107,40,3
Otsaila107,20,0102,1-0,5108,40,1107,50,0
         
201599,9-100,0-100,0-99,9-
2016102,12,2100,30,3103,23,2101,21,3
2017104,01,8102,11,8104,81,6103,42,2
2018(p)105,91,9101,7-0,3106,92,0106,12,7

Oinarria 2015

(p)Behinbehineko datuak

m/m1 Behatutako azken hileko (m) aldakuntza-tasa, aurreko hilaren (m-1) aldean

Data 2019ko Martxoaren 28a

Iturria: Eustat. Merkataritza indizea azalera handietan eta elikadura kate handietan (AHEK)

Euskera
Productuaren datuak
Productuaren datuak

Euskal AEko azalera handietako eta elikadura kate handietako merkataritzaren indizea lurralde historikoaren eta hilaren arabera. Datu desestazionalizatuak. Prezio konstantea. Otsaila 2019

Eragiketa : 
Merkataritza Indizea azalera handietan eta elikadura kate handietan
Eragiketa kodea : 
142533
Periodikotasuna : 
Hilekoa
Denbora arloa : 
Febrero 2019
Eguneratze data : 
2019/03/28
Hurrengo eguneratzea : 
2019/04/26
Eragiketa mota : 
Zentsua
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0014191_e.html
Erakunde arduraduna : 

Beste produktu estatistikoak

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali