Euskal AEko azalera handietako eta elikadura kate handietako merkataritzaren indizea produktu motaren eta hilaren arabera. Datu desestazionalizatuak. Prezio konstanteak. Abendua 2018

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 OrokorraJanariakGainerako produktuak
 Indizeam / m-1Indizeam / m-1Indizeam / m-1
2017      
Abendua104,5-1,0105,6-0,4102,6-2,2
2018(p)      
Urtarrila104,70,1105,60,0102,90,3
Otsaila105,50,8106,10,5104,41,4
Martxoa106,10,6107,00,8104,60,2
Apirila105,2-0,9105,9-1,0104,0-0,5
Maiatza106,10,8107,01,1104,40,4
Ekaina105,9-0,2106,2-0,7105,30,8
Uztaila105,5-0,4106,1-0,1104,4-0,8
Abuztua104,8-0,6105,0-1,0104,40,1
Iraila105,50,6107,12,0102,4-2,0
Urria107,92,3107,90,7108,15,5
Azaroa106,0-1,8106,7-1,1104,7-3,2
Abendua106,00,0107,40,6103,4-1,2
       
2015100,0-100,0-100,1-
2016101,91,9102,02,0101,71,6
2017104,02,1104,42,3103,41,7
2018(p)105,81,7106,52,0104,41,0

Oinarria 2015

(p)Behinbehineko datuak

m/m1 Behatutako azken hileko (m) aldakuntza-tasa, aurreko hilaren (m-1) aldean

Data 2019ko Urtarrilaren 29a

Iturria: Eustat. Merkataritza indizea azalera handietan eta elikadura kate handietan (AHEK)

Euskera
Produktuaren datuak
Produktuaren datuak

Euskal AEko azalera handietako eta elikadura kate handietako merkataritzaren indizea produktu motaren eta hilaren arabera. Datu desestazionalizatuak. Prezio konstanteak. Abendua 2018

Eragiketa : 
Merkataritza Indizea azalera handietan eta elikadura kate handietan
Eragiketa kodea : 
142533
Periodikotasuna : 
Hilekoa
Denbora arloa : 
Diciembre 2018
Eguneratze data : 
2019/01/29
Hurrengo eguneratzea : 
2019/02/28
Eragiketa mota : 
Zentsua
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0014188_e.html
Erakunde arduraduna : 

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali