Euskal AEko apartamentu turistikoetako sarrerak, hilaren eta urteen arabera, jatorri erkidegoari jarraiki. Maiatza 2019

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 GuztiraAndaluziaAragoiAsturiasBalearesKanariakKantabriaGaztela-MantxaGaztela eta LeonKataluniaCeuta eta MelillaEuskal AEExtremaduraGaliziaMadrilMurtziaErrioxaNafarroaValentziko Erkidegoa
2018                   
Maiatza4.24322816279336134119266613-1.111711088763395206146
Ekaina5.461224231150635868108381537-1.9093910586544123319238
Uztaila6.490588305786711463165279824-1.641721461.240186104278342
Abuztua6.903460254676398581662711.281-1.485661161.51581143188591
Iraila4.808307180121518988117312790-1.138311689222769155242
Urria4.35722120796668774129303481-1.161401398831743180230
Azaroa3.7771791477747376092271433-860531479322185188149
Abendua4.1301681669572665792298602-1.28137846492161196184
2019                   
Urtarrila2.4001391207324573650119191-631177350921101135104
Otsaila3.12823015210447337689218281-9022960561157617186
Martxoa4.5571382571564661133114343321-1.340598380545125354176
Apirila5.59922530812310484142108338856-1.173591591.1409796309276
Maiatza4.8062351661023812586138499542-1.143471221.0963284163187
                    
201643.9552.2701.6669683398076811.2402.6546.901-11.2865081.4007.6744437292.1232.266
201750.0182.8772.1311.3286328826931.1983.0327.264-11.2806361.7869.5008069642.2542.757
201853.7372.9582.2081.1835727757061.2663.4827.257-14.4485611.40310.2615011.0992.3852.671
                    
URTARRILETIK METATUAK20.4909671.0045582593604734991.5162.192-5.1892124964.1112084821.134829

Data 2019ko Ekainaren 25a

Iturria: EUSTAT. Establezimendu Turistiko Hartzaileen Inkesta

Euskera
Produktuaren datuak
Produktuaren datuak

Euskal AEko apartamentu turistikoetako sarrerak, hilaren eta urteen arabera, jatorri erkidegoari jarraiki. Maiatza 2019

Eragiketa : 
Establezimendu turistiko hartzaileen inkesta
Eragiketa kodea : 
132680
Periodikotasuna : 
Hilekoa
Denbora arloa : 
Mayo 2019
Eguneratze data : 
2019/06/25
Hurrengo eguneratzea : 
2019/07/22
Eragiketa mota : 
Laginketa bidezko inkesta
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0014627_e.html
Erakunde arduraduna : 

Beste produktu estatistikoak

Datuak

Grafiko interaktiboak

Txostenak

Mikrodatuak

Metadatuak

Kode eta izendegiak

Informazio gehigarri

Egutegia

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali