HomeGaiakKanpo merkataritzaEstatistika taulak Arabako kanpo-merkataritza,...

Arabako kanpo-merkataritza, hilekoaren eta fluxuaren arabera (milaka euro) (p). Abuztua 2019

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 EsportazioakInportazioakSaldoaEstaldura-tasa
 Guztiram / m-12Am / A(m-12)Guztiram / m-12Am / A(m-12)  
2018 (p)        
Abuztua356.442-13,88,7306.7465,110,949.696116,2
Iraila649.7061,07,7383.623-6,98,5266.083169,4
Urria686.3127,17,7368.7222,67,9317.590186,1
Azaroa565.496-13,15,6377.222-4,26,6188.274149,9
Abendua337.263-29,43,3263.559-16,24,873.704128,0
2019 (p)        
Urtarrila633.513-7,5-7,5331.600-10,0-10,0301.913191,0
Otsaila585.354-10,9-9,2412.51111,91,0172.844141,9
Martxoa614.319-14,9-11,2367.608-3,3-0,5246.710167,1
Apirila525.779-19,2-13,1327.933-2,4-0,9197.846160,3
Maiatza692.092-1,3-10,7365.841-9,9-2,9326.251189,2
Ekaina678.554-3,5-9,4370.1872,1-2,1308.367183,3
Uztaila714.0779,2-6,9329.054-0,5-1,9385.022217,0
Abuztua296.154-16,9-7,6227.616-25,8-4,468.538130,1
         
2017 (p)7.133.4316,06,04.056.5288,98,93.076.903175,9
2018 (p)7.367.8893,33,34.252.1624,84,83.115.727173,3

(p)Behinbehineko datuak

m/m12 = Azken hileko (m) aldakuntza-tasa, aurreko urteko hil beraren (m-12) aldean

Am / A(m-12) = Urte arteko aldakuntza-tasa , urtarriletik behatutako azken hilera arte metatutako aldian (Am), aurreko urtean pilatutako aldi beraren (A(m-12)) aldean

Estaldura-tasa = herrialde baten esportazioen eta inportazioen artean dagoen erlazioa neurtzen du

Data 2019ko Urriaren 22a

Iturria: Eustat. Kanpo-merkataritzaren estatistika (KAMEE)

Euskera
Produktuaren datuak
Produktuaren datuak

Arabako kanpo-merkataritza, hilekoaren eta fluxuaren arabera (milaka euro) (p). Abuztua 2019

Eragiketa : 
Kanpo-merkataritzaren estatistika
Eragiketa kodea : 
143101
Periodikotasuna : 
Hiru hilekoa
Denbora arloa : 
Agosto 2019
Eguneratze data : 
2019/10/22
Hurrengo eguneratzea : 
2019/11/21
Eragiketa mota : 
Beste batzuk
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0015264_e.html
Erakunde arduraduna : 

Beste produktu estatistikoak

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali