Euskal AEko esportazioen rankina, herrialdeka, metatuta urterokoa (milaka euro) (p). Uztaila 2019

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 ESPORTAZIO GUZTIEN15.198.358126,3
1Frantzia2.404.072223,0
2Alemania2.360.359130,0
3Erresuma Batua1.315.899356,8
4Estatu Batuak1.082.008240,2
5Italia720.782125,7
6Belgika625.784183,8
7Portugal618.269238,9
8Herbehereak575.130180,1
9Polonia343.039202,1
10Txinako Herri Errepublika295.79435,5
11Mexiko295.31565,6
12Txekiar Errepublika230.320171,7
13Suedia174.26291,9
14Norvegia173.31738,7
15Austria170.076118,8
16Errusiar Federakundea167.99120,6
17Turkia161.56596,5
18Suitza153.454200,3
19Maroko142.014611,1
20India141.99678,9
21Brasil140.43499,8
22Danimarka125.578228,7
23Aljeria125.544651,8
24Ekuador123.130452,4
25Australia122.0812.991,0

(p)Behinbehineko datuak

Estaldura-tasa = herrialde baten esportazioen eta inportazioen artean dagoen erlazioa neurtzen du

Data 2019ko Irailaren 23a

Iturria: EUSTAT. Kanpo Merkataritzaren Estatistikak

Euskera
Produktuaren datuak
Produktuaren datuak

Euskal AEko esportazioen rankina, herrialdeka, metatuta urterokoa (milaka euro) (p). Uztaila 2019

Eragiketa : 
Kanpo-merkataritzaren estatistika
Eragiketa kodea : 
143101
Periodikotasuna : 
Hiru hilekoa
Denbora arloa : 
Julio 2019
Eguneratze data : 
2019/09/23
Hurrengo eguneratzea : 
2019/10/22
Eragiketa mota : 
Beste batzuk
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0015260_e.html
Erakunde arduraduna : 

Beste produktu estatistikoak

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali