Euskal AEko esportazioen rankina, herrialdeka, metatuta urterokoa (milaka euro) (p). Urtarrila 2019

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 ESPORTAZIO GUZTIEN1.941.439116,0
1Alemania329.164138,6
2Frantzia320.358192,9
3Erresuma Batua158.103253,2
4Estatu Batuak121.687226,6
5Italia100.205133,6
6Portugal97.084302,5
7Belgika74.904136,0
8Polonia44.474214,8
9Herbehereak41.480118,4
10Mexiko34.48251,2
11Txekiar Errepublika29.640167,0
12Austria29.350134,1
13Norvegia28.637290,4
14Txinako Herri Errepublika28.40823,4
15Australia22.6801.887,2
16Suedia22.22789,9
17Errusiar Federakundea21.95712,7
18Hungaria20.820208,1
19Brasil20.474236,5
20Aljeria20.2954.690,4
21Suitza20.084177,3
22Maroko19.818754,1
23Danimarka18.191298,6
24Turkia17.57180,7
25Eslovakia13.060170,2

(p)Behinbehineko datuak

Estaldura-tasa = herrialde baten esportazioen eta inportazioen artean dagoen erlazioa neurtzen du

Data 2019ko Martxoaren 21a

Iturria: EUSTAT. Kanpo Merkataritzaren Estatistikak

Euskera
Productuaren datuak
Productuaren datuak

Euskal AEko esportazioen rankina, herrialdeka, metatuta urterokoa (milaka euro) (p). Urtarrila 2019

Eragiketa : 
Kanpo-merkataritzaren estatistika (KAMEE)
Eragiketa kodea : 
143101
Periodikotasuna : 
Hiru hilekoa
Denbora arloa : 
Enero 2019
Eguneratze data : 
2019/03/21
Hurrengo eguneratzea : 
2019/04/24
Eragiketa mota : 
Beste batzuk
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0015260_e.html
Erakunde arduraduna : 

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali