HomeGaiakKanpo merkataritzaEstatistika taulak Gipuzkoako kanpo-merkataritza,...

Gipuzkoako kanpo-merkataritza, hilekoaren eta fluxuaren arabera (milaka euro) (p). Urtarrila 2019

Facebooken zabal ezazu Twitterren zabal ezazu Helbide elektronikoan zabal ezazu xls csv Erabili erdialdeko eremua Erabili zabalera guztia Produktuen zerrenda
 EsportazioakInportazioakSaldoa
 Guztiram / m-12Am / A(m-12)Guztiram / m-12Am / A(m-12) 
2018 (p)        
Urtarrila569.04211,911,9313.1227,07,0255.920181,7
Otsaila604.63314,013,0337.73816,711,8266.895179,0
Martxoa682.9730,27,9326.736-4,35,8356.237209,0
Apirila591.353-0,55,7334.19419,99,1257.159176,9
Maiatza624.275-0,74,4373.87312,89,9250.402167,0
Ekaina652.1810,83,7361.02314,310,6291.158180,6
Uztaila635.68312,75,0311.1397,310,2324.544204,3
Abuztua545.316-1,94,1291.2102,99,3254.106187,3
Iraila693.27714,95,4345.434-0,98,0347.843200,7
Urria713.19412,06,1386.04116,99,0327.153184,7
Azaroa643.1491,15,6390.15217,69,8252.997164,8
Abendua685.76616,16,5324.5577,09,6361.210211,3
2019 (p)        
Urtarrila623.2979,59,5392.20925,325,3231.087158,9
         
2017 (p)7.177.2334,34,33.737.18211,211,23.440.051192,0
2018 (p)7.640.8426,56,54.095.2189,69,63.545.624186,6

(p)Behinbehineko datuak

m/m12 = Azken hileko (m) aldakuntza-tasa, aurreko urteko hil beraren (m-12) aldean

Am / A(m-12) = Urte arteko aldakuntza-tasa , urtarriletik behatutako azken hilera arte metatutako aldian (Am), aurreko urtean pilatutako aldi beraren (A(m-12)) aldean

Estaldura-tasa = herrialde baten esportazioen eta inportazioen artean dagoen erlazioa neurtzen du

Data 2019ko Martxoaren 21a

Iturria: Eustat. Kanpo-merkataritzaren estatistika (KAMEE)

Euskera
Productuaren datuak
Productuaren datuak

Gipuzkoako kanpo-merkataritza, hilekoaren eta fluxuaren arabera (milaka euro) (p). Urtarrila 2019

Eragiketa : 
Kanpo-merkataritzaren estatistika (KAMEE)
Eragiketa kodea : 
143101
Periodikotasuna : 
Hiru hilekoa
Denbora arloa : 
Enero 2019
Eguneratze data : 
2019/03/21
Hurrengo eguneratzea : 
2019/04/24
Eragiketa mota : 
Beste batzuk
Formatu erabilgarriak : 
Xls formatuanCsv formatuan
Lizentzia : 
Creative Commons
Permalink : 
http://eu.eustat.eus/elementos/tbl0015266_e.html
Erakunde arduraduna : 

Zure feedback-a.  Lagun iezaguzu gure weba zure beharretara egokitzen

Nola baloratzen duzu orri honen Informazioa?
Oso baliagarria
Baliagarria
Ez oso baliagarria
Ez da inondik ere baliagarria
Baduzu iradokizunik?
Bai, badut
Bidali